رزومه

تاریخچه فعالیت

آذر 1396 – فعلی

توسعه دهنده صفحات وب

تیم طراحی سان کد.

من در حال حاضر برای استودیوی خلاق سان کد کار می کنم. من رابطهای وب قابل استفاده را ایجاد می کنم، چیزهای برنامه نویسی جلویی و تقریبا هر چیزی. اما من عاشق کارم هستم.

آذر 1395 – آذر 1396

توسعه دهنده وب

شرکت گوگل.

من مدت 3 سال به عنوان یک توسعهدهنده وب در گوگل مشغول به کار شدم. من رابطهای وب قابل استفاده را ایجاد می کنم، چیزهای برنامه نویسی جلویی و تقریبا هر چیزی. اما من عاشق کارم هستم.

1394

طراح فوق حرفه ای

سایت راستچین.

من نویسنده حرفه ای در راستچین هستم من رابطهای وب قابل استفاده را ایجاد می کنم، چیزهای برنامه نویسی جلویی و تقریبا هر چیزی. اما من عاشق کارم هستم.

تحصیلات

1394

فیزیک اتمی

دانشگاه استنفورد

من مسائل اتمی در دانشگاه استنفورد را مطالعه کردم. من رابطهای وب قابل استفاده را ایجاد می کنم، چیزهای برنامه نویسی جلویی و تقریبا هر چیزی. اما من عاشق کارم هستم.

1390

مهندسی نرم افزار

دانشگاه هاروارد

من تحصیلات تکمیلی خود را در دانشگاه هاروارد دریافت کردم. من رابطهای وب قابل استفاده را ایجاد می کنم، چیزهای برنامه نویسی جلویی و تقریبا هر چیزی. اما من عاشق کارم هستم.

1386

علوم کامپیوتر

ام آی تی

من در زمینه علوم کامپیوتر در MIT تحصیل کردم. من رابطهای وب قابل استفاده را ایجاد می کنم، چیزهای برنامه نویسی جلویی و تقریبا هر چیزی. اما من عاشق کارم هستم.

دریافت رزومه من

مهارت های کد نویسی

HTML5

CSS3

jQuery

وردپرس

مهارت های طراحی

Fireworks

Photoshop

Illustrator

نظرات مشتریان

رضا افضلی

مدیر یک شرکت بازرگانی

او یک مرد بزرگ و سختگیر است. من خیلی افتخار می کنم که او را به عنوان معاون خودم نگه دارم او به من خیلی کمک کرد. همچنین من خیلی افتخار می کنم که او را به عنوان معاون خودم می شناسم. او به من خیلی کمک کرد.

سارا محمدی

فریلنسر

او یک همکار خوب و یک دوست بود. من نمی توانستم جایی که من بدون حمایت او هستم.

صابر احدی

مدیر آزمایشگاه

اون خوبه. من واقعا او را نمی شناسم او خوب است.